Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Nie zostawiajmy w pojazdach dzieci i zwierząt
Przed nami kolejny upalny dzień. Nie zapominajmy jednak, że właśnie słońce i wysoka temperatura stają się zagrożeniem dla ludzi i zwierząt pozostawionych w zaparkowanych pojazdach. Apelujemy szczególnie do osób dorosłych, aby nie bagatelizować tego problemu.
Dodano: 03.07.2025 -
Wakacyjna lekcja bezpieczeństwa
Jak bezpiecznie spędzić lato? Dlaczego stosowanie odblasków jest tak ważne? O tym dzieci z półkolonii usłyszały od policjantki, która przypominała, że wakacje to nie tylko zabawa, ale i troska o bezpieczeństwo.
Dodano: 03.07.2025 -
Telefon czeka na właściciela w lubartowskiej komendzie
Zagubiłeś telefon w ostatnim czasie? Telefon czeka na właściciela w lubartowskiej komendzie.
Dodano: 03.07.2025 -
Linia Wsparcia Psychologicznego dla Funkcjonariuszy i Pracowników Służb Mundurowych, Ratownictwa Medycznego i ich Rodzin
Służba w Policji oraz innych formacjach mundurowych i ratowniczych wiąże się z codziennym narażeniem na sytuacje trudne, stresujące, a nierzadko traumatyczne. Wymaga dużej odporności psychicznej, zaangażowania i gotowości do działania pod presją. Długotrwała ekspozycja na stres może prowadzić do pogorszenia samopoczucia, obniżenia motywacji, a także do poważniejszych konsekwencji, takich jak kryzys psychiczny.
Dodano: 03.07.2025 -
Spotkanie policjantów z dziećmi podczas pikniku w Skrobowie Kolonii
Plenerowy piknik rodzinny, zorganizowany dla mieszkańców Skrobowa Kolonii, był okazją do spotkania się mundurowych z dziećmi i ich opiekunami oraz rozmowy o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku. Przygotowane przez policjantów atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Były zdjęcia, rozmowy i oglądanie policyjnego sprzętu.
Dodano: 03.07.2025