Lubartów: Sportowy sukces policjantki

Reprezentacja Polski seniorów w taekwon-do zdominowała XXVIII Mistrzostwa Europy, które odbyły się dniach 3-5 maja w Skovde, w Szwecji. Polacy zdobyli łącznie 33 medale - 14 złotych, 4 srebrne i 15 brązowych co dało zwycięstwo w klasyfikacji generalnej imprezy. Bardzo duży wkład w ten sukces miała st. post. Ilona Działa z KPP w Lubartowie, która zdobyła na tych zawodach trzy medale.

Na XXVIII Mistrzostwach Europy w Skodve Polacy pokazali, że ciągle są absolutnym numerem jeden w europejskim taekwon-do. Swój udział w sukcesie polskich zawodników miała również st. post. Ilona Działa z KPP w Lubartowie, na co dzień funkcjonariuszka Zespołu Patrolowo -Interwencyjnego Wydziały Prewencji. Indywidualnie zdobyła brązowy medal w układach formalnych II DAN oraz w walkach w kategorii wagowej do 56 kg. Drużynowo wywalczyła złoty medal w konkurencji drużynowych walk kobiet. Reprezentacja Polski Seniorek, z udziałem st. post. Ilony Działa, została najlepszą drużyną mistrzostw zdobywając 3 złote medale.

Gratulujemy i życzymy naszej koleżance kolejnych sukcesów.