Wypadek w Marcinowie – kierowca Toyoty uderzył w drzewo
Wczoraj rano w miejscowości Marcinów (gmina Abramów) doszło do poważnego wypadku. Jak ustalili policjanci, 37-letni kierujący samochodem marki Toyota, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna został zabrany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze!
Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 6:00 rano w miejscowości Marcinów (gmina Abramów).Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 37-letni kierowca Toyoty, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia, mężczyzna odniósł poważne obrażenia ciała. Został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego z lubelskich szpitali.
Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali oględziny. Postępowanie w powyższej sprawie prowadzą lubartowscy policjanci.
Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności, dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz rozwagę za kierownicą, zwłaszcza teraz przy zmiennych warunkach drogowych!
podkomisarz Jagoda Maj


