Aktualności

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Data publikacji 26.04.2024

Wczoraj w Szkole Podstawowej numer I w Lubartowie obyła się kolejna edycja Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniej BRD mana celu propagowanie zasad bezpieczeństwa wśród uczestników ruchu drogowego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

25 kwietnia w Szkole Podstawowej numer I w Lubartowie rozegrano etap powiatowy XLV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 28 uczniów w dwóch grupach wiekowych. Zmagania rozpoczęły się testem wiedzy o zasadach ruchu drogowego. Następnie rywalizacja przeniosła się na zewnątrz, gdzie uczniowie sprawdzali umiejętności praktyczne jeżdżąc rowerem po miasteczku drogowym przy szkole. Ostatnia konkurencja obejmowała znajomość zasad i umiejętność udzielania pierwszej pomocy.


Wyniki:

Grupa I:

1.Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie

2.Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie

3.Zespół Szkolno-Przedszkolny w Firleju

4.Szkoła Podstawowa w Przytocznie

Indywidualnie najwięcej punktów zdobyła Antonina Małyska ze SP 3 w Lubartowie

Grupa II:

1.Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrobowie

2.Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie

3.Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie

4.Szkoła Podstawowa w Nowym Antoninie

Indywidualnie najwięcej punktów zdobył Szymon Gliwka ze SP 3 w Lubartowie.

Konkursowi od lat przyświeca idea propagowania wśród dzieci i młodzieży bezpiecznych zachowań na drodze i znajomości przepisów z ruchu drogowego, kształtowanie zdrowego stylu życia, sportu, a także poszanowanie wszystkich użytkowników dróg.Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i zaangażowania, a zwycięzcom życzymy kolejnych sukcesów na szczeblu wojewódzkim.sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

 

Powrót na górę strony