Aktualności

Dbamy o bezpieczeństwo podczas protestu rolników

Data publikacji 13.02.2024

Dzisiaj w Michowie odbędzie się protest rolników. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, dlatego apelujemy o wybieranie alternatywnych dróg. Zadbamy o bezpieczeństwo kierujących, mieszkańców jak i samych protestujących.

Protest rolnikow w m. Michów odbędzie się dzisiaj w godzinach 11.00-13.00. W związku z protestem wystapią utrudnienia na drodze wojewódzkiej W-809 przy stacji paliw Orlen w Michowie przy ulicy Partyzanckiej.

Planowane objazdy:

- dla samochodów osobowych od ul. Partyzanckiej w Michowie (droga W-809) ul. Wiatraczną, następnie przez miejscowość Rudzienko do miejscowości Rudno ul. Poprzeczna, następnie ulicą Lipową do ul. Spacerowej (droga W-809). Analogicznie od miejscowości Rudno.

- dla samochodów ciężarowych wjeżdżających od strony Kurowa i Baranowa  możliwy objazd blokady w kierunku miejscowości Przytoczno, dla wjeżdżających od strony Przytoczna możliwy objazd w kierunku Kurowa lub z Przytoczna należy się kierować w kierunku Kocka drogą K-48, dla wjeżdżających od strony Lubartowa  najkorzystniej kierowanie się drogą W-809 od miejscowości Gołąb w kierunku Krasienina. Możliwe jest również oczekiwanie na odblokowanie drogi.

sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

Powrót na górę strony