Aktualności

Lubartowscy policjanci grają razem z WOŚP

Data publikacji 25.01.2024

Za kilka dni wydarzenie, w którym swój udział wezmą, także policjanci z lubartowskiej jednostki. Każdego roku mundurowi dbają o bezpieczeństwo podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Funkcjonariusze pilnują bezpieczeństwa wolontariuszy i kwestujących dzieci, prowadzą w sztabach szkolenia dla wolontariuszy i kontrolują, czy zbiórki są prowadzone przez osoby do tego uprawnione. Policjanci włączają się także w licytacje na rzecz WOŚP.

Jak co roku lubartowscy policjanci włączają się w WOŚP. W tym roku na WOŚP-ową licytację trafią 3 vouchery umożliwiające odbycie indywidualnego treningu strzeleckiego na prawdziwej strzelnicy, a wszystko to pod okiem wykwalifikowanego instruktora strzelania. Taka forma aktywności zapewni uczestnikom zdobycie nowych umiejętności, wiele emocji a być może będzie to początek nowej przygody, nowego hobby. Serdecznie zapraszamy do licytacji!

Ponadto, podczas finału do dyspozycji najmłodszych będzie policyjny radiowóz. Każde chętne dziecko będzie mogło wsiąść i poznać pracę policjanta ,,od środka”.

Jak co roku mundurowi pilnować będą bezpieczeństwa podczas odbywającego się wydarzenia i kontrolować czy zbiórki są prowadzone przez osoby do tego uprawnione.

Finał WOŚP odbędzie się w centrum Lubartowa pod Lubartowskim Ośrodkiem Kultury.

sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

 

 

  • na zdjęciu vouchery na godzinny trening strzelecki
Powrót na górę strony