Aktualności

Nadal poszukujemy zaginionej 36 latki

Data publikacji 23.03.2023

Akcja poszukiwawcza za zaginioną mieszkanką gminy Lubartów prowadzona jest w dalszym ciągu. Dzisiejsze działania policjantów i strażaków prowadzone były przy użyciu drona oraz z wykorzystaniem łodzi poszukiwawczej.

Już trzeci miesiąc trwają poszukiwania mieszkanki gminy Lubartów, która na początku tego roku nieszczęśliwie wpadła do wody wraz z synem. Dziecko zostało odnalezione jeszcze tego samego dnia. Niestety pomimo reanimacji nie przeżyło.

Dzisiejsze poszukiwania prowadzone były na wodzie i z powietrza. Rozpoczęły się od godzin porannych wodowaniem łodzi poszukiwawczej nad rzeką Wieprz na wysokości miejscowości Lubartów. Ponadto równolegle z tymi działaniami lubartowscy policjanci obserwowali rejon z powietrza przy użyciu drona w okolicach miejscowości Jeziorzany. Jest to teren niezwykle trudny do poszukiwań  ze względu na duże rozlewiska wody. W dniu dzisiejszym działania będą trwały do późnego popołudnia. W akcji biorą udział lubartowscy policjanci a także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Firleju.

sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

Powrót na górę strony