Aktualności

Turniej tenisa stołowego policjantów Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie

Data publikacji 16.03.2023

W ubiegłą sobotę w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej odbył się turniej tenisa stołowego funkcjonariuszy Policji powiatu lubartowskiego. Zawody zorganizowane zostały przez NSZZ Policjantów oddział w Lubartowie, przy współudziale Wójta Gminy Firlej i Dyrektora Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej.

W ubiegłą sobotę o godzinie 9:00 rozpoczął się Turniej Tenisa Stołowego w którym wzięli udział lubartowscy policjanci. Spotkanie odbyło się w hali sportowej Szkoły Podstawowej  w Woli Skromowskiej. W zawodach wzięły udział łącznie 22 osoby- funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, Komisariatu Policji w Kocku a także Posterunku Policji w Michowie i Kamionce. Turniej rozegrał się pod hasłem ,,Etyka zawodu Policjanta”.

Po zaciętej rywalizacji, pierwsze trzy miejsca na podium zajęli:

I miejsce młodszy aspirant Stanisław Junik -Komisariat Policji w Kocku

II miejsce sierżant sztabowy Kamil Czerwonka- Komisariat Policji w Kocku

III miejsce sierżant Roland Jędrych- Wydział Prewencji KPP w Lubartowie

   Na zakończenie turnieju Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lubartowie  podkomisarz Grzegorz Kuter wspólnie z Przewodniczącym NSZZ Policjantów Związku Terenowego Lubartów a także Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej wręczyli zwycięzcom turnieju puchary oraz pamiątkowe nagrody.

   Spotkanie zostało zorganizowane dzięki wsparciu Wójta Gminy Firlej Pana Dawida Tarnowskiego oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej, Pana Pawła Dobka.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

  • na zdjęciu policjanci biorący udział w turnieju i stoły do tenisa stołowego
  • na zdjęciu policjanci biorący udział w turnieju i stoły do tenisa stołowego
Powrót na górę strony