Aktualności

Dachowanie w miejscowości Głębokie

Data publikacji 06.03.2023

22-letnia kierująca Seatem na łuku drogi w miejscowości Głębokie, straciła panowanie nad samochodem, zjechała poza drogę i dachowała. W wyniku zdarzenia czterem osobom, w tym kierującej udzielono pomocy medycznej. Teraz wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia drogowego doszło w ubiegłą sobotę przed godziną 20.00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 22-letnia kierująca Seatem na łuku drogi w miejscowości Głębokie, straciła panowanie nad samochodem, zjechała poza drogę i dachowała. W wyniku zdarzenia czterem osobom, w tym kierującej udzielono pomocy medycznej. Pasażerki auta w wieku 26, 12 i 7 lat zostały przewiezione do szpitala w Lublinie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 22-letnia kierująca była trzeźwa.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia drogowego. Na miejscu pracowali policyjni technicy. Ruch odbywał się wahadłowo.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze! Ze względu na zmieniające się warunki drogowe i naprzemienne opady deszczu lub śniegu, jezdnia może być śliska.

sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

  • na zdjęciu samochód marki Seat
Powrót na górę strony