Aktualności

Poszukiwany uciekł na dach stodoły

Data publikacji 25.11.2022

Poszukiwane za przestępstwa osoby wciąż chwytają się przeróżnych sposobów i pomysłów, by przechytrzyć policjantów i nie dać się złapać. Tak było wczoraj w przypadku poszukiwanego do odbycia kary 35-latka, który nie chciał się oddać w ręce lubartowskich mundurowych i schował się na dachu stodoły.

Poszukiwany 35-letni mieszkaniec gminy Firlej od pewnego czasu ukrywał się już jakiś czas przed lubartowskimi policjantami. Wczoraj kryminalni pojechali do jego miejsca zamieszkania z samego rana.  Pomimo wezwania do otwarcia drzwi, 35-latek nie reagował.

Po paru minutach zobaczyli jak poszukiwany chodzi po dachu stodoły i tam próbuje się przed nimi  ukryć. Okazało się, że wcześniej 35-latek ukrył się na strychu pomieszczenia gospodarczego, a stamtąd przedostał się na dach stodoły. Pomimo poleceń kryminalnych o zejście z dachu, nie chciał dać za wygraną. Jednak widmo spędzenia na dachu dłuższego czasu i przyjazdu strażaków, zmusiło go do zejścia.

35-latek został przewieziony do lubartowskiej komendy a następnie Aresztu Śledczego w Lublinie, gdzie spędzi najbliższy rok zasądzonej kary.

sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

 

  • na zdjęciu poszukiwany na dachu stodoły
Powrót na górę strony